O nas

Nasza firma istnieje od 2008 roku, zajmujemy się się sprzedażą głownie kawioru i owoców morza pochodzących ze wschodu Europy. W krajach takich jak Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, szukamy ciekawych, niepowtarzalnych produktów. Sprowadzamy też produkty pochodzące z dzikiej Alaski i Kanady. Z uwagi na miejsce naszej siedziby czyli Suwalszczyzny oferujemy również ryby pochodzące z naszych jezior.

Staramy się by jakość sprzedawanej przez nas żywności była jak najlepsza. Współpracujemy z odbiorcami w Polsce i Europie, prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na świeży towar i szybką dostawę. Wielu kupuję u nas od lat i wie, że mamy najniższe ceny i szeroki asortyment. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, odpowiadamy telefonicznie na wszystkie pytania i staramy się doradzać przy zakupie. W perspektywie czasu rozszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do sprzedaży kolejne nowe produkty, które uznajemy za wyjątkowe. Przesyłka dostarczana jest do klienta na ogół w ciągu 24 godzin. Opłatę zamówienia można realizować w 3 formach – wpłata na konto bankowe, wpłata za pomocą systemu TPAY oraz opłata przy odbiorze zamówienia.

Informujemy również, że w sezonie letnim produkty wysyłamy w opakowaniach zabezpieczonych styropianem, używamy także wkładów chłodzących, a także suchego lodu, jeżeli wymaga tego sytuacja. Poza tym przesyłki do momentu odebrania przez kuriera przechowywane są w chłodni dzięki czemu produkty zachowują odpowiednią temperaturą przez długi czas. Zapewniamy w pełni bezpieczną dostawę towaru na terenie całego kraju.Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Zamówienie złożone w czwartek po godz. 12.00 zostanie wysłane w poniedziałek. Po dokonaniu zakupu jest możliwość zapisania się do Newslettera. Będą przesyłane do Państwa informację o promocjach, wyprzedażach i nowych ciekawych produktach

Życzymy udanych zakupów !