O nas

Nasza firma istnieje od 2008 roku, zajmujemy się się sprzedażą produktów pochodzących ze wschodu Europy. W krajach takich jak Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś czy Rosja, szukamy ciekawych, niepowtarzalnych produktów. Sprowadzamy też produkty pochodzące z dzikiej Alaski i Kandy. Z uwagi na miejsce naszej siedziby czyli Suwalszczyzny oferujemy również ryby pochodzące z naszych jezior, zawsze świeże i ekologiczne.

Staramy się by jakość sprzedawanej przez nas żywności była jak najlepsza. Współpracujemy z odbiorcami w całej Polsce i Europie, prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na świeży towar i szybką dostawę. Wielu kupuję u nas od lat i wie, że mamy najniższe ceny i szeroki asortyment. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, odpowiadamy telefonicznie na wszystkie pytania i staramy się doradzać przy zakupie. W perspektywie czasu rozszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do sprzedaży kolejne nowe produkty, które uznajemy za wyjątkowe. Do każdego zakupu powyżej 150 zł dodajemy jeden produkt gratis wybrany przez nas. Przesyłka dostarczana jest do klienta na ogół w ciągu 24 godzin. Opłatę zamówienia można realizować w 3 formach – wpłata na konto bankowe, wpłata za pomocą systemu TPAY oraz opłata przy odbiorze zamówienia.

Informujemy również,że w sezonie letnim produkty wysyłamy w opakowaniach zabezpieczonych styropianem, używamy także wkładów chłodzących, a także suchego lodu, jeżeli wymaga tego sytuacja. Zapewniamy w pełni bezpieczną dostawę towaru na terenie całego kraju. Po dokonaniu zakupu jest możliwość zapisania się do Newslettera.Będą przesyłane do Państwa informację o promocjach, wyprzedażach i nowych ciekawych produktach

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Życzymy udanych zakupów !