Nasza firma istnieje od 2008roku, zajmujemy się się sprzedażą produktów pochodzących ze wschodu Europy, głównie ryb i owoców morza. W krajach takich jak Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś czy Rosja, szukamy ciekawych, niepowtarzalnych produktów. Staramy się by jakość sprzedawanej przez nas żywności była jak najlepsza. Współpracujemy z odbiorcami w całej Polsce i Europie, prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na świeży towar i szybką dostawę. Wielu kupuję u nas od lat i wie, że mamy najniższe ceny i szeroki asortyment.  Zawsze jesteśmy do dyspozycji, odpowiadamy telefonicznie na wszystkie pytania i staramy się doradzać przy zakupie. W perspektywie czasu rozszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do sprzedaży kolejne nowe produkty, które uznajemy za wyjątkowe.Do każdego zakupu powyżej 50zł dodajemy jeden produkt gratis wybrany przez nas.

Przesyłka dostarczana jest do klienta na ogół w ciągu 24 godzin. Natomiast formalne firma DPD ma obowiązek dostarczyć towar w ciągu 48 godzin.

Informujemy również,że w sezonie letnim produkty wysyłamy w opakowaniach zabezpieczonych styropianem, używamy także wkładów chłodzących a także suchego lodu, jeżeli wymaga tego sytuacja. Zapewniamy  w pełni bezpieczną dostawę towaru na terenie całego kraju.

Życzymy udanych zakupów